Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ostrowitem

Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ostrowitem Pierwszy Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ostrowitem zgromadził na stracie 6 zespołow: Ostrowite I, Ostrowite II, Wilczyn, Skulsk, Września i Słupca. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A grały zespoły: OStrowite I, Słupca oraz Skulsk. W grupie B rywalizowały Wilczyn, OStrowite II i Września. Po rozgrywkach grupowychdo pary półfinałowe tworzyły: Ostrowite I - Wilczyn (2:0) oraz Września - Słupca (2:0). W meczu o 3 miejsce zwyciężyli zawodnicy z Wilczyna, natomiast w finale Wrześnianie pokonali pierwszy zespół gospodarzy 2:0.
W turnieju wzięli udział: K. Feist, T. Ostrowski, Ł. Gąsiorowski, B. Walczak, M. Dunaj, M. Drzewiecki, M. Błaszkowski, S. Głowacki, J. Panfil,