Przyjaciele dla Oli

Przyjaciele dla Oli Pod takim hasłem organizowana jest akcja charytatywna w naszym gimnazjum. Celem akcji jest pomoc finansowa na leczenie i rehabilitację Aleksandry Chojnackiej uczennicy III klasy. U Oli, w październiku br. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Do dnia dzisiejszego Ola przebywa na oddziale onkologiczno-hematologicznym w poznańskim szpitalu, gdzie dzielnie walczy o zdrowie. Pomysładowcami akcji są koleżanki i koledzy wraz z wychowawcą klasy III "b".
Dzięki wpsółpracy ze Szkolnym Kołem "Caritas" oraz samorządem Uczniowskim zbiórka będzie miała wiele form, np.: rozprowadzanie cegiełek, kwestowanie do puszek, czy sprzedaż biletów podczas gimnazjalnej zabawy andrzejkowej. Wszystkie chętne osoby, które wyrażą chęć włączenia się w akcję pomocy serdecznie zapraszamy.

Piotr Staśkiewicz, 2016-11-09