Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie W ramach realizacji projektu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa biblioteka szkolna przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej zorganizowała spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim, które odbyło się 25 października. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać osobiście pisarza, dziennikarza muzycznego, satyryka, autora książek detektywistycznych dla młodzieży i dorosłych oraz kontynuatora znanego cyklu powieści o "Panu Samochodziku....". Pan Arkadiusz w humorystyczny i ciekawy sposób przedstawił swoja biografię i dorobek literacki. Opowiadał o tym, że warto czytać książki, o swoich ulubionych twórcach i artystach sceny muzycznej. Zdradził też tajemnicę, dlaczego pisze książki detektywistyczne i skąd czerpie na nie pomysły. Na zakończenie można było kupić książki pana Arkadiusza Niemirskiego oraz zdobyć jego autograf. Do biblioteki szkolnej zakupiono jego książki, zapraszamy do wypożyczania.

Dorota Bryska, 2016-10-25